تخصص         تخصص زنان و زايمان

خدمات قابل ارائه         پزشک محترم هنوز اطلاعات خدمات خود را کامل نکرده

شماره های تماس
01744247991

آدرس        

  • کلاله - خیابان فراغی فراغی 9 مجتمع پزشکان فاطمه الزهرا

بیمه های طرف قرارداد         پزشک محترم هنوز بیمه های طرف قراردادش را اعلام نکرده

روزها و ساعتهای ویزیت         همه روزه بجز ایام تعطیلی

اصلاح اطلاعات         کاربر گرامی چناچه خود پزشک هستید یا منشی ایشان می باشید و اطلاعات فوق را می خواهید به روز نمایید می توانید با شماره 09192739921 تماس بگیرید یا به این شماره تلگرام پیام بفرستید تا ما بلافاصله با شما تماس گرفته و نام کاربری و کلمه عبور مربوط به پنل شخصی شما را در اختیارتان قرار دهیم تا بتوانید در آن پنل علاوه بر اطلاعات فوق تصاویری از خدمات و مطبتان را برای معرفی بیشتر آپلود نمایید و حتی نظرات و سوالات و قرار ملاقاتهای مربوط به خودتان را مدیریت نمایید.

سوالات کاربران ( 1 مورد تاکنون )

خانم ملیحه در تاریخ 1395-11-28 06:02:32 ب.ظ

سلام خسته نباشید میخواستم ازشمابپرسم که خواهرم الان اول دبیرستان اونم توخوابگاه درس میخونه ازوقتی رفته اونجاپریودش منظم نمیادالانم چهارماه که پریودنشده من میخوام شماببرمش ولی خجالت میکشومیگه نمیام ازمنم میخواداین موضوع به هیچکی نگم ازاین که پریودنمیشه خیلی ناراحته میشه راهنماییم کنین چیکارکنم بامشکل خواهرم.. ممنون میشم که جواب بدین


پاسخ پزشک: دکتر پریسا انصافی -ماما عاشرسلطان پورقاز

نظر پزشک اول: سلام يه سونو انجام بدين نظر پزشک دوم: اولین مرحله ی آزمایش بده در ضمن اصولا تا 18سالگی پریود ها نامنظم هستند. سوال؟اولین پریود در چند سالگی اتفاق افتاد والان چند ساله هستند ؟ یعنی قبلا پریود میشده ومنظم بوده؟

نظرات کاربران ( 0 مورد تاکنون )
نوبتهای گرفته شده تاکنون ( 0 مورد تاکنون )